Strona główna/Aktualności/„Razem Przeciw Przemocy” - trening

„Razem Przeciw Przemocy” - trening

21 Października 2021

W dniu 15.10.2021r w Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej „Saturn” odbył się trening prowadzony przez Marcela Rudzkiego pod hasłem „Razem Przeciw Przemocy”.

Wydarzenie sportowe odbyło się w ramach organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi Kampanii „Biała Wstążka”.

W treningu uczestniczyli zawodnicy Klubu Sportowego „Strong House Fitness & Fight Club”w Czeladzi. Powyższe wydarzenie miało szczególny charakter ponieważ uczestnicy workoutu występowali w przypiętych białych wstążkach na znak swojego sprzeciwu wobec przemocy względem kobiet.

Na szczególe uznanie zasługuje tu fakt dużego zaangażowania w popularyzację powyższej idei trenerów i właścicieli Klubu tj. Pani Ewy Rusin oraz Pan Marcela Rudzkiego, którzy w błyskawiczny sposób, po raz trzeci bezinteresownie zgodzili się przystąpić do tegorocznej kampanii „Białej wstążki”.

W ramach treningu odbyła się również krótka prelekcja z zakresu przeciwdziałania przemocy zaprezentowana przez pracowników Sekcji Pomocy Specjalistycznej dla Rodzin Zagrożonych Przemocą: Agnieszkę Zakrzewską, Magdalenę Machoń oraz Justynę Czerwińską.

Nie znaleziono galerii.

do góry