Strona główna/Aktualności/„Wierszem i piosenką ocieplamy jesienne wieczory”

„Wierszem i piosenką ocieplamy jesienne wieczory”

4 Października 2021

Klub Seniora „ Wrzos” MOPS w Czeladzi - zaprasza w środę, 20 października o godz. 16.30 na jubileuszowe spotkanie autorskie z Jolantą Klimek (Bąk), którą zainteresowania i tematyka wierszy pretendują do miana "łąkowej poetki".

Miejsce: Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej Rynek 22

Jolanta Klimek (Bąk) - z urodzenia chorzowianka, potem katowiczanka, a obecnie czeladzianka. Była urzędniczką i nauczycielką w przedszkolu. Obecnie spełnia swoje pasje: zwiedza skanseny, muzea i galerie sztuki, chodzi na koncerty , pisze wiersze, które często dedykuje rodzinie i znajomym. Jak przystało na osobę spod znaku Bliźniąt ciągle fascynuje ją coś nowego i nieustannie szuka własnej drogi.
Debiutowała 10 lat temu w Wydawnictwie Miniatura w Krakowie tomikiem "Pośrodku życia", potem ukazały się jeszcze "Bączek", "Babcine wierszykowo", "W migotaniu gwiazd" "Zawieszone na haiku" „ Na sztalugach” a w 2020 roku „ Nie zagubić siebie” , wiersze i proza - współudział w 8 antologiach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Ten wyjątkowy wieczór uświetnią przyjaciele i znajomi poetki:
Andrzej Brigge - gitara, Barbara Strzelecka i Dominika Bełz - śpiew
Halina Nowak - Baron, Sybilla Nowak, Jarosław Engler, Anna Wajda -obrazy . Gośćmi specjalnymi będą - Anna Piech i Jacek Górka :-)

 

Uczestnictwo na spotkaniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na upublicznienie Państwa wizerunku na stronie www Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na portalu społecznościowym Facebook.

do góry