Strona główna/Aktualności/NOWA PORADNIA „z INICJATYWĄ”

NOWA PORADNIA „z INICJATYWĄ”

13 Marca 2023

NOWA PORADNIA „z INICJATYWĄ”


Łamanie stereotypów w temacie zdrowia psychicznego, zwiększenie dostępności do pomocy w kryzysach różnego rodzaju - to główne cele nowej PORADNI „Z INICJATYWĄ”, działającej od 1.04.2023r przy Fundacji „INICJATYWA”, na ulicy Powstańców Warszawskich 38/1 w Bytomiu (w oficynie).

Najtrudniejszy dostęp do pomocy psychologiczno - psychoterapeutycznej ma młodzież, dzieci, osoby zagrożone wykluczeniem, mniejszości narodowe, osoby starsze. Fundacja „INICJATYWA” wychodzi naprzeciw największym potrzebom mieszkańców, swoją odpłatną ofertę poradni kieruję do wszystkich potrzebujących, poszukujących dla Siebie dobrego miejsca, w którym mogą poczuć się bezpiecznie.

Obszary w których poradnia świadczy usługi to m.in: stany lękowe, zaburzenia nerwicowe, problemy związane z tożsamością seksualną, zaburzenia psychosomatyczne, problemy z uzależnieniami. Nadrzędnym celem jest pomoc osobie z problemami w powrocie do zdrowego, prawidłowego funkcjonowania. W procesie terapeutycznym wykorzystywane będą wszelkie możliwe sposoby konsultacji i terapii, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej ze zgłaszających się osób.

Do dyspozycji mieszkańców będzie pomoc psychologiczna, terapie; indywidualna i grupowa dla par/relacji, mediacje, treningi i szkolenia w przystosowanych na ten cel gabinetach i salach.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane. Szczegóły uzyskasz na stronie www.f-inicjatywa.pl w zakładce „Poradnia z Inicjatywą”. Rejestracja w dni robocze pod nr telefonu: 32 286 72 74, 512 553 485 w godzinach 9.00 - 15.00.

 

Plakat Poradnia z Inicjatywą

do góry