Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 332 wiadomości.

Wieczór poezji „Wrażliwość niekłamana...”

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na wieczór poezji Pana Romana Witkowskiego „Wrażliwość niekłamana...” przy akompaniamencie gitary.

Tańcz, nie żałuj podłogi...

Karnawał to czas szampańskiej zabawy, hucznych imprez i maskarad. Członkowie Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi serdecznie zapraszają wszystkich Seniorów z naszego miasta na zabawę taneczną przy muzyce z lat 80-90.

Zaproszenie

dla członków Klubu Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi od słodkich maluchów z Przedszkola nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya Czeladź – Piaski ul. S. Żeromskiego 19 :-)

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
Jak żyć długo i szczęśliwie...

Klub Seniora „Wrzos” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi zaprasza wszystkich Seniorów z naszego miasta na zajęcia psychologiczne „Jak żyć długo i szczęśliwie...” - sposoby samodzielnego wpływania na jakość swojego życia.

Nowy 2017 Rok

Pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi oraz Mieszkańcom Czeladzi z okazji zbliżającego się Nowego Roku, najserdeczniejsze życzenia składa Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Nowy 2017 Rok
KOMUNIKAT

W dniu 30.12.2016r z powodu inwentaryzacji kasa będzie NIECZYNNA

Kategoria: Aktualności całość aktualności: KOMUNIKAT
Spotkanie Wigilijne

W dniu 19 grudnia 2016 roku w Domu Pomocy Społecznej “Senior” w Czeladzi odbyło się spotkanie wigilijne dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

Spotkanie wigilijne z Klubem Seniora „Wrzos”

W świątecznej atmosferze 21 grudnia br w Pracowni Orange Czeladź-Piaski ul. Zwycięstwa 6 odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne.

Konsultacje Społeczne - Usługi

W dniach od 21.12.2016 do 28.12.2016r. odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały dotyczącej szczegółowych warunków przyznawania i ustalania odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwalniania od opłat...

Życzenia Świąteczne

Wigilia to szczególny wieczór, w czasie którego dzielimy się nie tylko opłatkiem, ale przede wszystkim czułością, radością i szczęściem. Przebywając z bliskimi, chcemy im to powiedzieć w sposób szczególny, niezwykły, który odda chociaż namiastkę tego, co nosimy w sercu. Przy choince, w blasku świec, dajmy się ponieść świątecznej aurze i złóżmy sobie życzenia pełne miłości.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl