Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

22 PAŹ 2019

Urodzinowy Workout „Razem przeciw przemocy”

Urodzinowy Workout
„Razem przeciw przemocy”

W dniu 17.10.2019r w Klubie Sportowym „Strong House Fitness & Fight Club”w Czeladzi, ul. Ogrodowa 24, odbył się urodzinowy Workout „Razem przeciw przemocy”. Powyższe wydarzenie miało szczególny charakter ponieważ uczestnicy workoutu występowali w przypiętych białych wstążkach na znak swojego sprzeciwu wobec przemocy względem kobiet. Wspólny trening klubowiczów oraz kadry trenerskiej był elementem kampanii „Białej wstążki”, która w tym roku po raz drugi została objęta patronatem Burmistrza miasta Czeladź.

Na szczególe uznanie zasługuje tu fakt dużego zaangażowania w popularyzację powyższej idei trenerów i właścicieli Klubu tj. Pani Ewy Rusin oraz Pana Marcela Rudzkiego, którzy w błyskawiczny sposób, po raz drugi bezinteresownie zgodzili się przystąpić do tegorocznej kampanii „Białej wstążki”.

Tegorocznemu treningowi towarzyszyła przede wszystkim dobra atmosfera zapewniona przez trenerów oraz sędziów tj. Ewy Rusin, Marcela Rudzkiego, Pawła Zakrzewskiego oraz Marcina Wiktora. W ramach treningu odbyła się również krótka prelekcja z zakresu przeciwdziałania przemocy zaprezentowane przez Panią Agnieszkę Zakrzewską oraz Monikę Gajewską – pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

W rywalizacji sportowej udział wzięło 40 zawodników którzy poprzez udział w zawodach promowali nie tylko zdrowy tryb życia ale także w pełni poparli tegoroczną kampanię „Biała Wstążka”

To właśnie dzięki takim ludziom praca w obszarze przeciwdziałania przemocy ma sens i przynosi efekty w postaci wzrostu świadomości społeczeństwa. Pamiętajmy nie można pomóc każdemu ale każdy może pomóc komuś. Jeszcze raz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi dziękuje Klubowi „STRONG HOUSE FITNESS & FIGHT CLUB” za zaangażowanie w Kampanie „Białej wstążki” w mieście Czeladź.

17.10.2019r. - Urodzinowy Workout „Razem przeciw przemocy”

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl