Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

20 LIS 2018

Kampania "Biała Wstążka" - BIEG "RAZEM PRZECIW PRZEMOCY"

 

W dniu 17.11.2018r punktualnie o godzinie 12.00 odbył się organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi oraz Stowarzyszenie „Czeladź Biega” bieg pod hasłem „Razem Przeciw Przemocy” . Do Kampanii przyłączyła się również Ochotnicza Straż Pożarna z Czeladzi, która udostępniła swoje pomieszczenie oraz zadbała o opiekę medyczną biegaczy za co bardzo dziękujemy Naczelnikowi OSP Panu Marcelowi Rudzkiemu.

W biegu udział wzięło ponad 100 zawodników w tym kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Wszyscy zawodnicy biegu mieli przypięte białe wstążki na znak sprzeciwu wobec przemocy względem kobiet. Do biegu rozgrzewał zawodników klub sportowy Strong House w osobie Pani Ewy Rusin i Marcela Rudzkiego. Uroczystego odliczania do startu biegu dokonała Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Aneta Jóźwin-Rybska oraz Burmistrz ds. Społecznych Pani Beata Zawiła. Podczas biegu dopisało dosłownie wszystko: pogoda, kibice oraz zaproszeni goście tj. Burmistrz Miasta Czeladź Pan Zbigniew Szaleniec, Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Pani Beata Zawiła, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Aneta Jóźwin-Rybska, Komendant Komisariatu Policji w Czeladzi Pan Janusz Dąbrowski oraz Naczelnik wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Pani Ilona Grudzień.

Bieg organizowany w ramach ogólnoświatowej kampanii „Biała wstążka” okazał się ogromnym sukcesem o czym świadczą uśmiechy na twarzach zawodników oraz wszystkich kibiców. Za całym sukcesem tej imprezy jak zawsze stoją ludzie dobrej woli. Na specjalne podziękowania zasługują tu Państwo Agnieszka i Łukasz Nowak ze stowarzyszenia Czeladź Biega którzy zupełnie bezinteresownie wraz z wolontariuszami podjęli się współorganizowania powyższej imprezy. Na trasie biegu stali kibice oraz wolontariusze, którzy zagrzewali zawodników do biegu oraz dbali o prawidłowy przebieg trasy.

Na wszystkich zawodników czekał pamiątkowy medal z hasłem „Ręka służy do pomocy a nie do przemocy”, który również został zaprojektowany przez Panią Agnieszkę Nowak ze Stowarzyszenia Czeladź Biega, gorąca herbata ufundowana przez „Cafe Desa” oraz woda mineralna zapewniona przez współorganizatora biegu tj. Stowarzyszenie „Czeladź Biga”

Kampania „Biała wstążka” organizowana jest w Czeladzi po raz drugi i została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Czeladź.

 

17.11.2018r. - Kampania "Biała Wstążka" - BIEG "RAZEM PRZECIW PRZEMOCY"

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl