Dane adresowe:

Miejski Ośrodek Pomocy
Społecznej w Czeladzi

ul. 17 Lipca 27, 41-250 Czeladź
tel. 32 265-14-42

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

24 CZE 2019

FESTYN RODZINNY - "POWITANIE WAKACJI"

W dniu 15 czerwca 2019r. (sobota) w godzinach 11.00 – 16.00 na terenie ogródka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi przy ul. 17-go Lipca 27 odbył się Festyn Rodzinny „Powitanie wakacji”.

Do udziału w tej imprezie zaprosiliśmy rodziny korzystające z pomocy naszego Ośrodka oraz wszystkich mieszkańców Czeladzi. Jak co roku, na uczestników festynu czekało szereg atrakcjii niezapomnianych wrażeń.

Najmłodsi uczestnicy festynu mogli uczestniczyć w różnych konkursach, grach i zabawach, w których do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych. Sprawiły one radość każdemu dziecku. Hit konkursu stanowiła Kula Pełna Nagród.

Dzieci, mogły skorzystać także z „Salonu piękności” (malowanie twarzy, biżuteria z makaronu, tatuaże), strzelania do balonów, rzutów piłką do celu, Parku atrakcji: Dmuchanej zjeżdżalni, Toru Przeszkód Wipe out Octagon, Zamek Jungla, Krowa do dojenia i szeregu innych zabaw. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się skoki na Eurobungee.

Dobrą zabawę zapewnili animatorzy performerzy w postaci szczudlarzy i kuglarzy. Grupa ta prowadziła zabawy, animacje, pokazy i warsztaty cyrkowe.

Dla uczestników festynu przygotowaliśmy również grillowane kiełbaski, owocową fontannę czekoladową, watę cukrową, popcorn, napoje i słodycze.

Imprezę zaszczycili swą obecnością zaproszeni goście. Przygotowanie tak wielu atrakcji dla uczestników imprezy możliwe było dzięki pozyskaniu sponsorów.

Partnerzy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi w organizacji festynu:
Urząd Miasta Czeladź, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi, Czeladzkie Wodociągi sp. z o.o, Kopalnia Kultury w Czeladzi, Miejska Bibliotek Publiczna w Czeladzi, Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Czeladzi, Stowarzyszenie Czeladź Biega, Dance For You z Będzina, Grupa Locomotora z Krakowa, Komisariat Policji w Czeladzi.

15.06.2019r.-FESTYN RODZINNY - "POWITANIE WAKACJI"

  • 1
  • 2
  • 3
wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Aktualizacja publikacji:Ledwoń Dominik2016-02-29 11:01:17
  • Wytworzenie publikacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
  • Zatwierdzenie informacji:Aneta Jóźwin-Rybska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi2016-02-29 11:00:52
Drukuj Liczba odwiedzin: 56

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl